ANSM - strona www + CRM

Strona www + CRM dla uczelni wyższej

To był wielki projekt!

Cała struktura strony musiała zostać przepracowana. Z prawie 380 podstron udało mi się zredukować do około 45.
Rozłożenie treści, jest tak proste i przejrzyste, jak to tylko możliwe, aby użytkownik mógł szybko znaleźć informacje, których szuka, poprzez uporządkowanie rozrzuconej po całej stronie treści w logiczne sekcje.


Myślą przewodnia - każda informacja to max. 5 kliknięć dalej.

Dużym wyzwaniem było rozwiązanie, które sprawiłoby, że strona internetowa będzie zwięzła, ale zawierała jednocześnie wszystkie 4 oddziały, które mają różne oferty studiów, pliki do pobrania, rozkłady zajęć i aktualności.
Udało mi się to osiągnąć dzięki "content tabs" w różnych punktach strony i odpowiedniej konfiguracji kanału informacyjnego.

Kolejną ważną rzeczą było stworzenie projektu zgodnego ze standardem WCAG2.0, co udało się osiągnąć.

Następną dużą funkcjonalnością był formularz rekrutacji online, który mógł obsługiwać 4 oddziały. Został on zaprojektowany w taki sposób, że po wybraniu wydziału użytkownikowi pokazywane są tylko dostępne w tym konkretnym oddziale stopienie studiów, po stopniu - kierunek - oraz specjalizacja.

Strona została stworzona z wykorzystaniem Odoo 14 więc wszystkie wypełnione przez kandydatów formularze trafiają bezpośrednio na "zaplecze". Stamtąd Biuro Rekrutacji może zarządzać procesem rekrutacji i pojedynczymi wnioskami rekrutacyjnymi.

Dodałam kilka automatycznych akcji serwerowych, m.in. automat e-mail, informujący kandydata o zmianach w statusie jego wniosku.

Opracowałam również nową szatę graficzną, dostosowaną do grupy odbiorców uczelni.

Strona przed


Strona po